Referat Inwestycji i Gospodarki Komunalnej 

 
 

Referat Inwestycji i Gospodarki Komunalnej

Kierownik Referatu - Wiesława Karczewska, w.karczewska@wladyslawowo.pl, pok. 307, tel: 58 674-54-70,

Inspektor Roman Mach, r.mach@wladyslawowo.pl - pok. 305, tel. 58 674 54 54

Inspektor ds. drogowych - Robert Eitner, r.eitner@wladyslawowo.plpok. 305 czwartek, piątek 7.30-15.30, tel. 58 674 54 57

Inspektor ds. elektrycznych Wojciech Domnik w.domnik@wladyslawowo.pl, pok. 306, tel. 58 674 54 55 ,kom. 602 467 324

Inspektor ds. inwestycji Danuta Radomska, d.radomska@wladyslawowo.pl   pok. 306, tel. 58 674 54 56

Inspektor Sylwia Koss, s.koss@wladyslawowo.pl pok. 306, tel. 58 674 54 56 ,

Podinspektor Konstancja Sepetowska, k.sepetowska@wladyslawowo.pl,  pok. 306, tel. 58 674 54 55 ,

Podinspektor Halina Sikorra, h.sikorra@wladyslawowo.pl, pok. 304, tel. 58 674 54 81

Ze względu na konieczność wykonywana niektórych obowiązków służbowych poza siedzibą Urzędu – (prace w terenie) od dnia 1 października 2017 r. wtorek jest dniem wewnętrznym pracy w Referacie Inwestycji i Gospodarki Komunalnej.

W tym dniu osoby z zewnątrz nie będą obsługiwane, jednakże będą miały możliwość złożenia stosownych wniosków/pism w Biurze Obsługi Interesanta na parterze budynku Ratusza. Jednocześnie przypominamy, że czwartek jest dniem wydłużonej pracy Urzędu, o godz. otwarcia 7.30-17.00.

 

 

 

Liczba odwiedzin : 8791
Podmiot udostępniający informację : Gmina Władysławowo
Osoba wprowadzająca informację : Grzegorz Nowak
Osoba odpowiedzialna za informację : Grażyna Janusch
Czas wytworzenia: 2008-06-18 09:04:19
Czas publikacji: 2018-05-30 08:44:42
Data przeniesienia do archiwum: Brak