Referat Finansowo-Budżetowy 

 
 

Referat Finansowo-Budżetowy 

Skarbnik -  Elżbieta Janusch, skarbnik@wladyslawowo.pl, pok.218, tel: 58 674-54-27


Kierownik
 – Joanna Konkel, j.konkel@wladyslawowo.pl, pok.213, tel: 58 674-54-29

 

Finanse – wydatki - pok. 212, Inspektor Joanna Sałek, j.salek@wladyslawowo.pl, Inspektor Justyna Minkowska, j.minkowska@wladyslawowo.pl, tel: 58 674-54-28

Finanse – dochody – pok. 212 Podinspektor Karolina Kuśmierczyk - Tojza, k.kusmierczyk-tojza@wladyslawowo.pl, tel: 58 674-54-71

Finanse – wydatki, obsługa niepublicznych jednostek oświatowych (przedszkola, żłobki) – pok. 212, Podinspektor Karolina Reszka, k.reszka@wladyslawowo.pl, tel: 58 674-54-71

Księgowość – opłata parkingowa, mandaty karne, pok. 212,  Podinspektor Barbara Pawłowska, b.pawlowska@wladyslawowo.pl  tel: 58 674-54-71

 

Wymiar podatku: leśny, rolny i od nieruchomości – pok. 215, Inspektor Małgorzata Jeka, m.jeka@wladyslawowo.pl, Inspektor Anna Pospieszna,   a.pospieszna@wladyslawowo.pl, tel: 58 674-54-25, Podinspektor Beata Twarogowska, b.twarogowska@wladyslawowo.pl, tel: 58 674-54-26

Kontrola – pok. 215, Inspektor Marta Block, m.block@wladyslawowo.pl, tel: 58 674-54-26

 

Kasa - pok. 216, Podinspektor Monika Szczepankowska, tel: 058 674-54-23

 

Księgowość – podatki i opłaty lokalne, opłaty od czynności cywilno-prawnych, opłaty od czynności publiczno – prawnych - pok 216, Podinspektor Jolanta Zinkel, j.zinkel@wladyslawowo.pl, Podinspektor Justyna Setzke – Tusk  j.setzke-tusk@wladyslawowo.pl,  tel: 58 674-54-24

Windykacja – pok. 216, Podinspektor Elżbieta Binczyk, e.binczyk@wladyslawowo.pl, tel. 58 674-54-73, Inspektor Honorata Anusiak, h.anusiak@wladyslawowo.pl, Podinspektor Izabela Cygiert, i.cygiert@wladyslawowo.pl, tel: 58 674-54-72

 

 

 

Liczba odwiedzin : 3609
Podmiot udostępniający informację : Gmina Władysławowo
Osoba wprowadzająca informację : Marta Block
Osoba odpowiedzialna za informację : Małgorzata Niemirska-Thiel
Czas wytworzenia: 2008-06-18 08:56:28
Czas publikacji: 2019-03-19 13:28:48
Data przeniesienia do archiwum: Brak