Referat Finansowo-Budżetowy 

 

 

Referat Finansowo-Budżetowy 

Skarbnik-  Elżbieta Janusch, skarbnik@wladyslawowo.pl, pok.213, tel: 58 674-54-27

Zastępca Skarbnika –Kierownik Referatu, Joanna Konkel, finanse@wladyslawowo.pl, pok.212, tel: 58 674-54-28

Finanse – dochody - Podinspektor Karolina Kuśmierczyk - Tojza, pok.213, tel: 58 674-54-27

Finanse – wydatki - pok.212, Inspektor Joanna Sałek, Inspektor Justyna Minkowska, tel: 58 674-54-28

Księgowość– opłata parkingowa, mandaty karne, podinspektor Robert Radtke, pok. 212, tel: 58 674-54-71, r.radtke@wladyslawowo.pl

Księgowość – opłata śmieciowa, opłaty lokalne – Podinspektor Elżbieta Binczyk, e.binczyk@wladyslawowo.pl, pok. 216, tel: 58 674-54-73

Wymiar podatku: leśny, rolny i od nieruchomości - Inspektor Małgorzata Jeka, m.jeka@wladyslawowo.pl, Inspektor Anna Pospieszna, a.pospieszna@wladyslawowo.pl, pok.215, tel: 58 674-54-25, Podinspektor Beata Twarogowska – pok. 214, b.twarogowska@wladyslawowo.pl,

Kontrola -   Inspektor Marta Block, m.block@wladyslawowo.pl, pok. 214, tel: 58 674-54-26

Kasa -   Kasjer- Monika Szczepankowska, pok. 216, tel: 058 674-54-23 

Księgowość- podatek od nieruchomości, opłata adiacencka, renta planistyczna, pok. 216,  Inspektor- Honorata Anusiak, tel: 58 674-54-72, Podinspektor- Jolanta Zinkel,tel: 58 674-54-24 

Księgowość- dzierżawa, opłata za wieczyste użytkowanie gruntów, podatek od środków transportowych, pok. 216,  Referent - Izabela Nowak, tel: 58 674-54-24

 


Liczba odwiedzin : 3492
Podmiot udostępniający informację : Gmina Władysławowo
Osoba wprowadzająca informację : Wioleta Kowalska-Lewicka
Osoba odpowiedzialna za informację : Małgorzata Niemirska-Thiel
Czas wytworzenia: 2008-06-18 08:56:28
Czas publikacji: 2018-02-09 13:44:12
Data przeniesienia do archiwum: Brak