Referat Organizacyjno-Prawny 

 

 

Referat Organizacyjno-Prawny

Kierownik ReferatuSekretarz Małgorzata Niemirska-Thiel, sekretarz@wladyslawowo.pl, pok. 211, tel: 58 674-54-39

Zastępca Kierownika: Wioleta Kowalska - Lewicka, w.lewicka@wladyslawowo.pl, pok. 207, tel. 58 674-54-35

Sekretariat Burmistrza: Podinspektor Monika Stencel - Kansy, um@wladyslawowo.pl,  pok. 220

tel: 58 674-54-20, fax: 58 674-07-63

Rzecznik Prasowy - Grzegorz Żaczek- pok. 220

tel: 730-788-100, rzecznik@wladyslawowo.pl

Biuro Rady Miejskiej – Beata Jamros, pok. 205, tel: 58 674-54-33, rada@wladyslawowo.pl

Współpraca z organizacjami pozarzadowymi, udzielanie informacji publicznej,  jednostki pomocnicze – Inspektor Marta Frąckowiak, pok.205 

tel, 58/ 674-54-33, m.frackowiak@wladyslawowo.pl;składanie wniosków o udzielenie informacji publicznej informacja.publiczna@wladyslawowo.pl

Podinspektor ds administracji obiektu Ewa Drywa, e.drywa@wladyslawowo.pl, pok. 210, tel: 58 674-54-38,

Kadry – Inspektor Joanna Baranowska, pok. 209, tel, fax: 58 674-54-37,  j.baranowska@wladyslawowo.pl

Informatyk – Grzegorz Nowak, g.nowak@wladyslawowo.pl, Wojciech Myszkiewicz, pok. 322, tel: 58 674-54-00 wew. 555

Działalność Gospodarcza i Turystyka – pok.204

Inspektor ds działalności gospodarczej i turystyki Ewelina Szaflik
tel, fax: 58 674-54-32, e.szaflik@wladyslawowo.pl

Inspektor ds działalności gospodarczej i turystyki Renata Giereszewska
tel, fax: 58 674-54-32, r.gierszewska@wladyslawowo.pl

Biuro Obsługi Interesanta - Podinspektor Ewa Plinska, Podinspektor Marta Pyś, parter,

tel: 58 674-54-00, 58 674-54-15, fax: 58 674 -54-46

 

 


Liczba odwiedzin : 4639
Podmiot udostępniający informację : Gmina Władysławowo
Osoba wprowadzająca informację : Wioleta Kowalska-Lewicka
Osoba odpowiedzialna za informację : Frąckowiak Marta
Czas wytworzenia: 2008-06-18 08:58:33
Czas publikacji: 2018-02-09 13:40:24
Data przeniesienia do archiwum: Brak