Burmistrz Władysławowa podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonej do oddania w dzierżawę na czas nieoznaczony (dotyczy części działki nr 163/9 o pow. 10,5m2 położonej w obrębie ewidencyjnym Tupadły)
Władysławowo, 07.03.2025r.
Burmistrz Władysławowa, działając na podstawie art. 35 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (tekst jedn. Dz. U. z 2024r. poz. 1145 ze zmianami) podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości stanowiącej własność Gminy Władysławowo przeznaczonej do oddania w dzierżawę na czas nieoznaczony.
Przeznacza się do dzierżawy w trybie bezprzetargowym na czas nieoznaczony niżej opisaną nieruchomość:
Lp. |
Położenie nieruchomości |
Nr działki |
Oznaczenie według księgi wieczystej |
Powierzchnia ewidencyjna działki |
Powierzchnia do dzierżawy |
Przeznaczenie nieruchomości i sposób jej zagospodarowania |
Czynsz z tytułu dzierżawy nieruchomości* |
Termin wnoszenia opłat z tytułu dzierżawy |
1. |
obręb ewidencyjny Tupadły |
163/9 |
GD2W/00026682/6 |
2376m² |
10,5m² |
Nieruchomość położona jest na obszarze, dla którego obowiązują ustalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego T-3, zgodnie z którym wchodzi w skład terenu oznaczonego częściowo jako droga dojazdowa zakończona placem do zawracania (08 KDD) i częściowo jako droga lokalna, przedłużenie ul. Uzdrowiskowej (02 KDL). Nieruchomość przewiduje się do oddania |
Roczny czynsz dzierżawny wynosi: 693 zł netto (słownie: sześćset dziewięćdziesiąt trzy złote 00/100) powiększony |
Czynsz dzierżawny płatny z góry do 10-go dnia |
* Stawka czynszu z tytułu dzierżawy waloryzowana będzie corocznie (począwszy od roku 2026) o średnioroczny wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych za rok poprzedni, ogłaszany przez Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego w Monitorze Polskim. Oprócz czynszu dzierżawnego dzierżawca zobowiązany będzie płacić corocznie należny podatek od nieruchomości w obowiązującej wysokości.
Z up. Burmistrza
Kierownik RGNiGP
Niniejszy wykaz wywiesza się na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego we Władysławowie na okres 21 dni.
Wykaz wywieszono na tablicy ogłoszeń dnia …........................
Wykaz zdjęto z tablicy ogłoszeń dnia …....................................
Sporządziła: Monika Kulesza
Załączniki do pobrania
Plik | Nazwa | Data dodania | Pobrań |
---|---|---|---|
Wykaz działka 163(9 nieoznaczony (PDF, 400.79Kb) | 2025-03-07 10:04:20 | 1 |
Plik | Nazwa | Data dodania | Pobrań |
---|
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Osoba odpowiadająca za treść informacji
Monika Kulesza Data wytworzenia:
07 mar 2025
Osoba dodająca informacje
Monika Kulesza Data publikacji:
07 mar 2025, godz. 10:03
Osoba aktualizująca informacje
Monika Kulesza Data aktualizacji:
07 mar 2025, godz. 10:04