Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Gminy Władysławowo

Wyszukiwanie zaawansowane

Kontakty

# Pokój Imię i nazwisko Telefon e-mail Stanowisko
1 325 Arleta Kartasińska 58 6745442 a.kartasinska@wladyslawowo.pl Referat Gospodarki Nieruchomościami i Gospodarki Przestrzennej (RGNiGP)
2 325 Dariusz Bolda 58 6745442 d.bolda@wladyslawowo.pl Referat Gospodarki Nieruchomościami i Gospodarki Przestrzennej (RGNiGP)
3 001 BOI Biuro Obsługi Interesanta 58 6745400, 58 6745415 Zespół ds. obsługi kancelaryjnej
4 205 Biuro Rady Miejskiej 58 6745433 rada@wladyslawowo.pl Zespół ds. obsługi kancelaryjnej
5 220 Sekretariat Burmistrza 58 6745420 um@wladyslawowo.pl Zespół ds. obsługi kancelaryjnej
6 101 Adam Marciniak 58 6745444 a.marciniak@wladyslawowo.pl Komendant Straży Miejskiej
7 212 Agnieszka Bolda 58 6745471 a.bolda@wladyslawowo.pl Referat Finansowo-Budżetowy (RFB)
8 212 Joanna Sałek 58 6745428 j.salek@wladyslawowo.pl Referat Finansowo-Budżetowy (RFB)
9 212 Justyna Minkowska 58 6745428 j.minkowska@wladyslawowo.pl Referat Finansowo-Budżetowy (RFB)
10 212 Karolina Kuśmierczyk-Tojza 58 6745471 k.kusmierczyk-tojza@wladyslawowo.pl Referat Finansowo-Budżetowy (RFB)
11 212 Karolina Reszka 58 6745471 k.reszka@wladyslawowo.pl Referat Finansowo-Budżetowy (RFB)
12 213 Joanna Konkel 58 6745429 j.konkel@wladyslawowo.pl Kierownik Referatu Finansowo-Budżetowego (RFB)
13 214 Bogusława Radtke 58 6745426 b.radtke@wladyslawowo.pl Referat Finansowo-Budżetowy (RFB)
14 214 Marta Block 58 6745426 m.block@wladyslawowo.pl Referat Finansowo-Budżetowy (RFB)
15 215 Anna Pospieszna 58 6745425 a.pospieszna@wladyslawowo.pl Referat Finansowo-Budżetowy (RFB)
16 215 Małgorzata Jeka 58 6745425 m.jeka@wladyslawowo.pl Referat Finansowo-Budżetowy (RFB)
17 216 Elżbieta Binczyk 58 6745424 e.binczyk@wladyslawowo.pl Referat Finansowo-Budżetowy (RFB)
18 216 Honorata Anusiak 58 6745424 h.anusiak@wladyslawowo.pl Referat Finansowo-Budżetowy (RFB)
19 216 Joanna Boike 58 6745424 j.boike@wladyslawowo.pl Referat Finansowo-Budżetowy (RFB)
20 216 Martyna Jeka 58 6745424 m.jeka@wladyslawowo.pl Referat Finansowo-Budżetowy (RFB)
21 216 Monika Szczepankowska 58 6745424 m.szczepankowska@wladyslawowo.pl Referat Finansowo-Budżetowy (RFB)
22 216 Natalia Kozub 58 6745424 n.kozub@wladyslawowo.pl Referat Finansowo-Budżetowy (RFB)
23 318 Agnieszka Dziedzic 58 6745449 a.dziedzic@wladyslawowo.pl Referat Gospodarki Nieruchomościami i Gospodarki Przestrzennej (RGNiGP)
24 318 Joanna Kala 58 6745449 j.kala@wladyslawowo.pl Referat Gospodarki Nieruchomościami i Gospodarki Przestrzennej (RGNiGP)
25 319 Justyna Raduńska 58 6745448 j.radunska@wladyslawowo.pl Referat Gospodarki Nieruchomościami i Gospodarki Przestrzennej (RGNiGP)
26 320 Alicja Siuchnińska 58 6745447 a.siuchninska@wladyslawowo.pl Referat Gospodarki Nieruchomościami i Gospodarki Przestrzennej (RGNiGP)
27 320 Karol Lange 58 6745447 k.lange@wladyslawowo.pl Referat Gospodarki Nieruchomościami i Gospodarki Przestrzennej (RGNiGP)
28 322 Tomasz Staszewski t.staszewski@wladyslawowo.pl Kierownik Referatu Gospodarki Nieruchomościami i Gospodarki Przestrzennej (RGNiGP)
29 324 Karol Wrosz 58 6745443 k.wrosz@wladyslawowo.pl Referat Gospodarki Nieruchomościami i Gospodarki Przestrzennej (RGNiGP)
30 324 Michał Ruth 58 6745443 m.ruth@wladyslawowo.pl Referat Gospodarki Nieruchomościami i Gospodarki Przestrzennej (RGNiGP)
31 324 Michał Budzisz 58 6745443 archi@wladyslawowo.pl Referat Gospodarki Nieruchomościami i Gospodarki Przestrzennej (RGNiGP)
32 326 Dominika Sułat-Jęcek 58 6745485 d.sulat@wladyslawowo.pl Kierownik Referatu Promocji, Komunikacji i Spraw Społecznych (RPKiSS)
33 326 Iwona Konkel 58 6745485 i.konkel@wladyslawowo.pl Referat Promocji, Komunikacji i Spraw Społecznych (RPKiSS)
34 205 Marta Frąckowiak 58 6745433 m.frackowiak@wladyslawowo.pl Referat Promocji, Komunikacji i Spraw Społecznych (RPKiSS)
35 326 Jakub Groenwald 58 6745485 j.groenwald@wladyslawowo.pl Referat Promocji, Komunikacji i Spraw Społecznych (RPKiSS)
36 300 Grażyna Janusch 58 6745483 g.janusch@wladyslawowo.pl Kierownik Referatu Środowiska i Gospodarki Odpadami (RŚiGO)
37 301 Bożena Dehling 58 6745458 b.dehling@wladyslawowo.pl Referat Środowiska i Gospodarki Odpadami (RŚiGO)
38 301 Jakub Sirak 58 6745458 j.sirak@wladyslawowo.pl Referat Środowiska i Gospodarki Odpadami (RŚiGO)
39 327 Paulina Pach 58 6745453 p.pach@wladyslawowo.pl Referat Środowiska i Gospodarki Odpadami (RŚiGO)
40 327 Anna Sanocka-Silska 58 6745453 a.sanocka@wladyslawowo.pl Referat Środowiska i Gospodarki Odpadami (RŚiGO)
41 327 Alicja Barzowska 58 6745453 a.barzowska@wladyslawowo.pl Referat Środowiska i Gospodarki Odpadami (RŚiGO)
42 304 Halina Sikorra 58 6745481 h.sikorra@wladyslawowo.pl Referat Inwestycji i Gospodarki Komunalnej (RIiGK)
43 304 Justyna Piotrowska 58 6745481 j.piotrowska@wladyslawowo.pl Referat Inwestycji i Gospodarki Komunalnej (RIiGK)
44 305 Roman Mach 58 6745454 r.mach@wladyslawowo.pl Referat Inwestycji i Gospodarki Komunalnej (RIiGK)
45 305 Robert Eitner 58 6745457 r.eitner@wladyslawowo.pl Referat Inwestycji i Gospodarki Komunalnej (RIiGK)
46 306 Danuta Radomska 58 6745456 d.radomska@wladyslawowo.pl Referat Inwestycji i Gospodarki Komunalnej (RIiGK)
47 306 Sylwia Koss 58 6745456 s.koss@wladyslawowo.pl Referat Inwestycji i Gospodarki Komunalnej (RIiGK)
48 306 Konstancja Sepetowska 58 6745455 k.sepetowska@wladyslawowo.pl Referat Inwestycji i Gospodarki Komunalnej (RIiGK)
49 306 Wojciech Domnik 58 6745455 w.domnik@wladyslawowo.pl Referat Inwestycji i Gospodarki Komunalnej (RIiGK)
50 307 Wiesława Karczewska 58 6745470 w.karczewska@wladyslawowo.pl Kierownik Referatu Inwestycji i Gospodarki Komunalnej (RIiGK)
51 208 Wioleta Kowalska-Lewicka 58 6745435 w.lewicka@wladyslawowo.pl Sekretarz Władysławowa