Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Gminy Władysławowo

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

BOI

Tagi

Kontakty

Komórka

Imię i Nazwisko

Numer pokoju

Numer telefonu

Biuro Obsługi Interesanta

Ewa Plińska - Podinspektor

Justyna Setzke - Tusk - Inspektor

Parter budynku

58 674-54-00

58 674-54-15

fax: 58 674-54-46

Sekretariat Burmistrza

Monika Stencel-Kasny - Podinspektor 

Marta Zamek-Gliszczyńska - Pomoc administracyjna

220

58 674-54-20

fax: 58 674-07-63

Sekretarz

Wioleta Kowalska-Lewicka

208

58 674-54-35

Obsługa Rady Miejskiej

Beata Jamros – Inspektor

   Lidia Chmielewska – Podinspektor

Martyna Felkner – Pomoc administracyjna

Poziom -1

58 674-54-33

Zespół ds. działalności gospodarczej

Ewelina Szaflik – Inspektor

Renata Gierszewska – Inspektor

221

58 674-54-32

Zespół kadrowo Płacowy

Joanna Baranowska – Inspektor ds. kadr i płac

Justyna Kulesza – Inspektor ds. kadr i płac

211

58 674-54-37

BHP

Roman Mach – Gł. Specjalista ds. BHP

209

58 674-54-57

TSR

Aron Motycki – Kierownik TSR

209

58 674-54-31

Zespół ds. administracji Urzędem

Ewa Drywa – Inspektor - Administracja budynku

Joanna Bukowska – Pomoc administracyjna

210

58 674-54-38

Zespół ds. bezpieczeństwa ludności,

spraw wojskowych i obronnych

Piotr Bajda – Inspektor ds. obronnych, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego

303

58 674-54-52

Zespół ds. zamówień publicznych 

Barbara Zawilińska-Biernacik  - Główny Specjalista

Sylwia Blok – Inspektor

308

58 674-54-36

Zespół ds. pozyskiwania funduszy zewnętrznych

Agnieszka Minkowska – Inspektor

Aleksandra Aftewicz - Inspektor

312

58 674-54-01

58 674-54-80

Zespół ds. Projektowania i Planowania Przestrzennego

Michał Budzisz – Główny specjalista ds. architektury

Michał Ruth – Główny specjalista ds. urbanistyki

Natalia Frank- Mężycka – Główny Specjalista

Monika Bławat – Podinspektor

Natalia Guz - Inspektor

Sebastian Kunc – Pomoc administracyjna


 

309

58 674-54-43

Urząd Stanu Cywilnego

Komórka

Imię i Nazwisko

Numer pokoju

Numer telefonu

Kierownik

Anna Kolp

201

58 674-54-65

Sprawy meldunkowe

Dowody osobiste

Marta Drzeżdżon – Z–ca Kierownika USC

Paulina Kuchnowska - Podinspektor

202

58 674-54-30

Referat Promocji, Komunikacji i Spraw Społecznych

Komórka

Imię i Nazwisko

Numer pokoju

Numer telefonu

Kierownik

Dominika Sułat-Jęcek

324

58 674-54-85

Promocja, Komunikacja i Sprawy Społeczne

Jakub Groenwald – Inspektor

Iwona Konkel - Inspektor

324

58 674-54-85

Promocja, Komunikacja i Sprawy Społeczne

Marta Frąckowiak - Inspektor

Monika Szczepankowska - Podinspektor

325

58 674-54-84

Referat Finansowo - Budżetowy

Komórka

Imię i Nazwisko

Numer pokoju

Numer telefonu

Kierownik

Joanna Konkel

213

58 674-54-29

Skarbnik 

Elżbieta Janusch 

218

58 674-54-27

Księgowość

Joanna Sałek – Inspektor

Karolina Reszka – Inspektor

Karolina Kuśmierczyk-Tojza – Inspektor

Karolina Bizewska – Pomoc administracyjna

Agnieszka Bolda- Podinspektor

212

58 674-54-28

58 674-54-71

Wymiar podatku

Marta Block – Inspektor

Anna Pospieszna – Inspektor

Małgorzata Jeka – Inspektor

Beata Twarogowska - Inspektor

Ewa Maciszka-Derc - Podinspektor 


 

215

58 674-54-26

58 674-54-25

Podatki i opłaty lokalne, windykacja należności

Jolanta Zinkiel – Inspektor

Agata Konkol - Pomoc administracyjna

Honorata Anusiak  - Inspektor

Izabela Cygiert – Inspektor

Paulina Kulaszewicz - Podinspektor

216

58 674-54-72

 

58 674-54-24

 

58 674-54-73

Kontrola

Anna Pelowska - Podinspektor

216

58 674-54-23

Referat Środowiska i Gospodarki Odpadami

Komórka

Imię i Nazwisko

Numer pokoju

Numer telefonu

Kierownik

Grażyna Janusch

322

58 674-54-83

Gospodarka Odpadami

Bożena Dehling – Inspektor

Dorota Baca - Podinspektor

300

58 674-54-50

Gospodarka Odpadami

Dorota Rambiert - Podinspektor

Dorota Szynecka-Oberzig - Podinspektor

301

58 674-54-58

Środowisko 

Paulina Pach – Inspektor

Anna Sanocka -Silska – Inspektor

327

58 674-54-53

Referat Inwestycji i Gospodarki Komunalnej

Komórka

Imię i Nazwisko

Numer pokoju

Numer telefonu

Kierownik

Sylwia Koss-Chludzińska

307

58 674-54-70

Sprawy inwestycyjne, energii elektrycznej

Danuta Radomska – Inspektor 

Anna Muza – Główny specjalista

Konstancja Sepetowska - Inspektor

Wojciech Domnik – Inspektor ds. energii 

306

58 674-54-56

 

58 674-54-56

 

58 674-54-55

 

58 674-54-55

Sprawy drogowe

Karolina Śluborska - Podinspektor 

Patrycja Golla - Podinspektor

305

58 674-54-54

Sprawy mieszkaniowe

Halina Sikorra - Inspektor

Danuta Bemke - Inspektor

304

58 674-54-81

Referat Gospodarki Nieruchomościami i Gospodarki Przestrzennej

Komórka

Imię i Nazwisko

Numer pokoju

Numer telefonu

Kierownik

Tomasz Staszewski

322

58 674-54-48

Gospodarka Nieruchomościami i Gospodarka Przestrzenna

Joanna Kala - Inspektor

Weronika Serocka – Inspektor

Karolina Klimas – Inspektor

318

58 674-54-49

Gospodarka Nieruchomościami i Gospodarka Przestrzenna

Monika Kulesza – Podinspektor 

319

58 674-54-48

Gospodarka Nieruchomościami i Gospodarka Przestrzenna

Alicja Siuchnińska – Inspektor

Karol Lange – 

Gł. Specjalista-Geodeta

320

58 674-54-47

Gospodarka Nieruchomościami i Gospodarka Przestrzenna

Arleta Kartasińska – Z-ca Kierownika

Dariusz Bolda – Starszy specjalista

326

58 674-54-42

Straż Miejska

Komórka

Imię i Nazwisko

Numer pokoju

Numer telefonu

Komendant

Michał Falkowski - Komendant  

Tadeusz Minkowski - Z-ca Komendanta

Parter budynku

58 674-54-44

Dyżurka

Parter budynku

58 674-54-90

Wykroczenia 

Parter budynku

58 674-54-40

Administracja

Parter budynku

58 674-54-91

Komórka

Numer pokoju

Numer telefonu

Klub “STER”

wieża

58 674-54-66

 


Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Administrator Techniczny

Data wytworzenia:
16 sie 2023

Osoba dodająca informacje

Administrator Techniczny

Data publikacji:
16 sie 2023, godz. 13:54

Osoba aktualizująca informacje

Marta Zamek-Gliszczyńska

Data aktualizacji:
30 lis 2023, godz. 15:13