382 Nagrody i wyróżnienia Gminy Władysławowo dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe za rok 2019 | BIP - Gmina Władysławowo
Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Gminy Władysławowo

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

BOI

Tagi

Nagrody i wyróżnienia Gminy Władysławowo dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe za rok 2019

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA GMINY WŁADYSŁAWOWO DLA OSÓB FIZYCZNYCH ZA OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU 2019

Nagrody i wyróżnienia są wyrazem uznania dla:

a)      zawodników – za prezentowany przez nich poziom i wyniki sportowe

  1. Kinga Chmielewska - pływanie w płetwach | III miejsce Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w Pływaniu w Płetwach, sztafeta kobiet 4 x 100 m
  2. Agnieszka Dettlaf – pływanie w płetwach | III miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Pływaniu w Płetwach, sztafeta kobiet 4 x 100 m
  3. Tomasz Grycko - lekkoatletyka – biegi | I miejsce Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych na dystansie 10 km
  4. Paweł Hadas - wyciskanie sztangi leżąc | III miejsce Mistrzostw Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc kat. seniorzy 66 kg
  5. Michał Hintzke - wyciskanie sztangi leżąc | II miejsce Mistrzostw Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym kat. juniorzy 93 kg
  6. Mateusz Kaczykowski - wyciskanie sztangi leżąc | II miejsce Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym kat. juniorzy 74 kg
  7. Igor Kowalczyk - pływanie w płetwach i monopłetwie | III miejsce Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w Pływaniu w Płetwach
  8. Oskar Lisakowski - pływanie w płetwach | III miejsce Mistrzostw Polski w Pływaniu w Płetwach
  9. Jarosław Markiewicz - pływanie w płetwach i monopłetwie | II miejsce Mistrzostw Polski w Pływaniu Długodystansowym w Płetwach
  10. Karol Markiewicz - pływanie w płetwach i monopłetwie | I miejsce Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w Pływaniu w Płetwach
  11. Izabela Necel - pływanie w płetwach i monopłetwie | III miejsce sztafeta kobiet 4 x 100 m, Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Pływaniu w Płetwach
  12. Maja Necel - pływanie w płetwach i monpłetwie | I miejsce Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w Pływaniu w Płetwach
  13. Klaudia Piper - wyciskanie sztangi leżąc | II miejsce Mistrzostw Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym kat. juniorzy 63 kg
  14. Maria Poniatowska - wyciskanie sztangi leżąc | III miejsce Puchar Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym, el. MŚ 2020 kat. juniorek U-16 (55 kg)
  15. Mateusz Poniatowski - wyciskanie sztangi leżąc | III miejsce Mistrzostw Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym kat. juniorzy 74 kg
  16. Tomasz Roś - wyciskanie sztangi leżąc | III miejsce Mistrzostw Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym kat. juniorzy 74 kg
  17. Maciej Stawicki - pływanie w płetwach | II miejsce Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Pływaniu w Płetwach, sztafeta 4 x 100 m
  18. Nina Tartanus - pływanie w płetwach i monopłetwie | III miejsce Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w Pływaniu w Płetwach, sztafeta kobiet 4 x 100 m
  19. Weronika Tusk - pływanie w płetwach | III miejsce Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w pływaniu w płetwach, sztafeta mieszana 4 x 50 m
  20. Seweryn Ziemniak - pływanie w płetwach | II miejsce Mistrzostw Polski w Pływaniu w Płetwach i III miejsce w Klubowym Pucharze Polski

b)     trenerów zasłużonych w osiąganiu przez zawodników wysokich wyników sportowych

  1. Jarosław Błażek - pływanie w płetwach | trener - podopieczni to zdobywcy 57. medali w zawodach ogólnopolskich i mistrzostwach Polski
  2. Augustyn Hadas - sporty siłowe | trener Pawła Hadasa - III miejsce Mistrzostw Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc kat. seniorzy 66 kg
  3. Piotr Oberzig - lekkoatletyka – biegi | trener Tomasza Grycki - I miejsce Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych na dystansie 10 km
  4. Mateusz Szurmiej - pływanie w płetwach i monopłetwie | trener - I miejsca Mistrzostw Polski podopiecznych M. Necel, K. Markiewicza, W. Tusk

c)      działaczy sportowych za przyczynienie się do osiągnięcia wysokich wyników sportowych przez zawodnika lub popularyzacji określonej dyscypliny sportu
na terenie Gminy Władysławowo

Wyróżnienie „Ambasador Sportu w Gminie Władysławowo”, otrzymała

Gabriela Czyż - triatlon – pływanie, kolarstwo, bieganie na różnych dystansach, współzałożycielka UKS Mewa Władysławowo, inicjatorka i organizatorka cyklu zawodów pływackich „Norda Swim” o zasięgu ogólnopolskim, trener dzieci i młodzieży z zakresu pływania. Aktualnie tworzy duet trenerski z Mateuszem Szurmiej w sekcji sportowej w UKS Tri-Sea Mewa Władysławowo, a Jej zawodnicy to m.in. tegoroczni mistrzowie Polski w pływaniu w płetwach.


Załączniki do pobrania

Plik Nazwa Data dodania Pobrań
LX.804.2018 (PDF, 3.32Mb) 2021-01-29 10:16:35 3
Wniosek - wersja edytowalna (DOCX, 17.62Kb) 2021-01-29 10:16:35 1

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Jakub Groenwald

Data wytworzenia:
29 sty 2021

Osoba dodająca informacje

Jakub Groenwald

Data publikacji:
29 sty 2021, godz. 10:16

Osoba aktualizująca informacje

Marta Frąckowiak

Data aktualizacji:
18 maj 2021, godz. 10:59